Spora oszczędność dzięki łagodnej zimie

Fot. 2014.03.07 22:36 / news / czytano 1967 / opinie 0

Drogowcy tej zimy nie mieli zbyt dużo pracy. Spore są też oszczędności w budżecie Gminy Łapsze Niżne. Zbliżająca się kalendarzowa wiosna jest okazją do pierwszych podsumowań.

Na odśnieżanie dróg w sezonie 2013/2014 w budżecie gminy przewidziane było ponad 168 tys. złotych. Jak na razie, pomimo wciąż trwającej tegorocznej kalendarzowej zimy, na utrzymanie w tym okresie dróg gminnych wydane zostało we wszystkich dziewięciu sołectwach niecałe 74 tys. złotych.

Samorządowcy mają nadzieję, że opadów śniegu teraz już nie będzie, a koszty utrzymają się na tak niskim poziomie jak dotychczas.

Prognoza pogody na najbliższe dwa tygodnie jest optymistyczna. Od jutra czekają nas wyższe temperatury powierza, minimum +8 st. Celsjusza i więcej słońca. Noce jeszcze z przymrozkami.

Autor: mw
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij