Biegi w Szczawnicy - 5 tras do wyboru

Fot. 2018.04.15 15:22 / news / czytano 1233 / opinie 0

Już w najbliższy weekend 21 kwietnia Szczawnica stanie się centrum górskiego biegania. Do wyboru organizatorzy przygotowali 5 tras na 6, 20, 43, 64 i 96 kilometrów.

Biegi w Szczawnicy to jedna z największych imprez sportowych na terenie Szczawnicy. Bierze w nich udział ponad tysiąc biegaczy z całej Polski. 

Biuro zawodów czynne będzie od piątku 20 kwietnia w Dworku Gościnnym w Parku Górnym. Od godziny 13.00 w Jazz Barze (restauracja w Dworku Gościnnym) wyświetlane będą filmy, prelekcje, a także koncert grupy śpiewaczej flisaków pienińskich.

Start najdłuższego dystansu - Niepokornego Mnicha na 96 km przewidziano w sobotę na godzinę 3.00. Biuro zawodów rozpocznie prace w sobotę o godzinie 6.00.  Zakończenie zawodów, dekoracja zwycięzców Mistrzostw Polski w Długodystansowym Biegu Górskim, wręczenie nagród zwycięzcom w kategorii open i losowanie nagród dodatkowych dla uczestników wszystkich tras o godzinie 20.30 w sali głównej Dworki Gościnnego. 

Szczegółowe informację TUTAJ

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij