Brakuje jeszcze 48 tysięcy złotych na leczenie Wiktorii z Krościenka

Fot. 2018.03.13 20:16 / news / czytano 7309 / opinie 0

Zbiórka środków ma zakończyć się w środę 14 marca. Pieniądze to są potrzebne rodzicom małej Wiktorii na półroczne jej leczenie w Austrii. 

U Wiktorii zdiagnozowano guza mózgu AT/RT. Została ona objęta leczeniem w USD w Krakowie. Niestety po 2 wznowie wyczerpała leczenie w Polsce. Obecnie Wiktoria z rodzicami przebywa w Wiedniu. Jest po operacji, w trakcie chemioterapii.

Przypomnijmy. Końcem lutego ruszyła zbiórka pieniędzy. Do akcji włączyła się rodzina, przyjaciele, znajomi, mieszkańcy, a także zupełnie obce osoby. W kilka dni zebrano ogromną kwotę niezbędną do podjęcia leczenia w Austrii. Na kolejny apel rodziców ponownie odpowiedziało ponad 20 tysięcy osób. Do zakończenia zbiórki pozostał jeden dzień. Informacje o tym w jaki sposób można pomóc, gdzie wpłacić pieniądze znajdziecie Państwo TUTAJ

To w jaki sposób dziewczynka znosi chemioterapię i co u niej słychać można śledzić na profilu na facebooku TUTAJ


Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij