Brathanki wystąpią podczas Wielkiego Spiskiego Grania

Fot. 2018.07.19 18:09 / news / czytano 1393 / opinie 0

Gmina Łapsze Niżne i Gminny Ośrodek Kultury w Łapszach Niżnych z siedzibą w Niedzicy, serdecznie zapraszają na dwudniowe wydarzenie artystyczne pn. „Wielkie Spiskie Granie”, które odbędzie się 21-22 lipca 2018 r. w Łapszach Niżnych.

Patronat nad imprezą objął Marszałek Jacek Krupa, a gwiazdą niedzielnych koncertów będzie zespół Brathanki. Podczas imprezy zorganizowana będzie również BIAŁA SOBOTA, którą w tym roku można nazwać BIAŁYM WEEKENDEM, podczas którego będzie można skorzystać z bezpłatnych badań i porad lekarskich oraz wsiąść udział w „Spiskim Marszu Nordic Walking”. Szczegóły na plakacie załączonym  w mailu.

W trakcie Wielkiego Spiskiego Grania, wolontariusze będą organizować zbiórkę w celu zebrania środków na pomoc w leczeniu Martynki.
 
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij