Burmistrz docenił najlepszych sportowców ze Szczawnicy

Fot. AS 2015.10.31 22:27 / news / czytano 1847 / opinie 0

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej burmistrz Grzegorz Niezgoda nagrodził młodych szczawnickich sportowców za wyniki i tytuły zdobyte w 2014 roku.

Dodatkowo za tytuł wicemistrza świata w slalomie kajakowym wywalczony w Londynie w 2015r. nagrodę specjalną otrzymał Mateusz Polaczyk. Za wybitne osiągnięcia w kajakarstwie w kraju i za granicą podziękowania i nagrody pieniężne otrzymali ponadto Małgorzata Mędoń, Kacper Zachwieja, Bartosz Kubik, Kacper Majerczak, Ewa Hurkała, Wiktor Czaja, Krzysztof Majerczak, Joanna Mędoń, Grzegorz Majerczak, Michał Wiercioch i trener Łukasz Kramarczyk.

Sportowcom gratulacje i symboliczne czeki wręczali wspólnie burmistrz Niezgoda, przewodniczący Rady Miejskiej Kazimierz Zachwieja i radny Jacek Śliwiński – przewodniczący Komisji Edukacji i Spraw Społecznych.

I miejsce w C-2 podczas młodzieżowych Mistrzostw Świata w Australii, IV miejsce podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Macedonii, I miejsca podczas Mistrzostw Polski Seniorów K-1 i inne wysokie noty to tylko niektóre z osiągnięć kajakarzy ze Szczawnicy.

- Tak się składa, że wszyscy nagrodzeni dzisiaj zawodnicy to kajakarze. Są chlubą Szczawnicy i niech ich wyróżnienie będzie zachętą dla innych naszych sportowców – powiedział burmistrz Niezgoda.

Obecny podczas sesji były kajakarz Krzysztof Polaczyk odebrał gratulacje i nagrody w mieniu swojej wnuczki Małgorzaty Mędoń, córki Joanny Medoń i syna Mateusza.

Autor: AS
Zdjęcia: AS
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij