Celowość, czy zwykły przypadek? - kampania wyborcza nabiera kolorów

Fot. 2018.10.18 15:55 / news / czytano 1522 / opinie 0

Zdjęcie wysłał do redakcji Pienińskiego Portalu Informacyjnego Czytelnik, który prosi o anonimowość. Samochód został zaparkowany w miejscu, gdzie twierdzi, że nigdy nikt nie parkuje.

Kampania wyborcza w ostatnim tygodniu nabrała rozpędu, widać to w mediach społecznościowych, ale i na ulicach. Czy kierowca Jeepa celowo zaparkował swój samochód w miejscu, gdzie wisi baner jednego z kandydatów na wójta gminy Krościenko n.D? Mieszkaniec osiedla twierdzi, że najwyraźniej tak. 

- W tym miejscu nie spotkałem wcześniej parkujących samochodów - nigdy,  przejeżdżam tą drogą do pracy codziennie - nasz rozmówca nie kryje oburzenia.

Dziękujemy za przesłane zdjęcia. Jeśli jesteście Państwo świadkami podobnych zdarzeń, prosimy o kontakt.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij