Włamanie do maszynowni nieczynnego zakładu i skradzione lustro uliczne

Fot. 2013.05.27 09:00 / news / czytano 3239 / opinie 0

W dniu 24 maja 2013 roku, w godzinach wieczornych mieszkaniec Krościenka n/D powiadomił o tym, że nieznani sprawcy włamali się do wnętrza maszynowni nieczynnego zakładu. W Kluszkowcach skradziono lustro uliczne.

- Sprawcy skradli różne części maszyn oraz fragmenty konstrukcji metalowych. Rzeczy te załadowali na przywieziony przez siebie wózek ręczny, który porzucili spłoszeni przez zgłaszającego i uciekli. Podjęte przez policję czynności doprowadziły do zatrzymania sprawców, 24-letniego i 33-letniego, mieszkańców Krośnicy - poinformował Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu asp. szt. Jacek Bobak.
 
Dzień później, 25 maja w godzinach nocnych, mieszkaniec Kluszkowiec powiadomił o skradzionym lustrze ulicznym ze skrzyżowania ulicy Jakuba Bąka z ulicą Wżarową w Kluszkowcach. W wyniku podjętych czynności policjanci KP Krościenko n/D ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży, 17-letniego mieszkańca Radzymina. Mienie odzyskano w całości. W ten weekend w Kluszkowcach odbywał się festiwal rowerowo-muzyczny Joy Ride Fest.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij