Dzień Kobiet w Szczawnicy - zaproszenie (artykuł sponsorowany)

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2017.03.08 07:47 / news / czytano 3335 / opinie 0

XI Dzień Kobiet zaplanowano na 11 marca br. w Jazz Barze Dworku Gościnnego w Szczawnicy. Jeśli chcesz spędzić czas z koleżankami, dobrze się bawić, wygrać upominki od fundatorów nagród zarezerwuj bilety już dzisiaj. Cena biletu to jedyne 60 zł/osoby.

Organizatorki zabawy gwarantują (jak co roku) zabawę do samego rana przy DJ-u Piotrku, pyszne jedzonko, liczne konkursy i zabawy.

Wśród atrakcji wspaniałe nagrody! Między innymi niespodzianka od naszego głównego sponsora TOYOTA - do wygrania samochody roku 2016 TOYOTA C-HR na weekend, a także upominki od innych fundatorów nagród: Hotelu Solar Spa, Hotelu Smile, Salonu Fryzjerskiego Julia, Medical Clinic Podhale i nie tylko.

Nie zwlekaj! Bierz koleżanki i baw się razem z nami. A w między czasie sprawdź jak bawiliśmy się w tamtym roku. Cena za bilet 60 złotych. W razie pytań proszę dzwonić 602291976! Początek zabawy o godzinie 19.00!

Zapraszamy bardzo serdecznie! Więcej na stronie 

https://www.facebook.com/kobietyrzadza.szczawnica?fref=ts

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij