Sołeckie święto w Krośnicy

Fot. Mariusz Kundziarz 2019.09.19 20:36 / news / czytano 738 / opinie 0

Występy i konkursy dla dzieci, kabaret oraz zmagania sportowe to tylko niektóre atrakcje jakie w minioną sobotę czekały na uczestników Biesiady Sołeckiej w Krośnicy.

Biesiada w sołectwie Krośnica (gmina Krościenko n.D) rozpoczęła się meczem piłki nożnej juniorów LKS Krośnica kontra  Niedzica. Po zmaganiach sportowych muzyczną zabawę rozpoczęła Kapela Jaśka Kubika z Krościenka.

Następnie na scenie wystąpili rodzice dzieci z krościeńskiej Ochronki, którzy wcielili się w role bohaterów znanej i lubianej bajki Kopciuszek. Dobrej zabawie nie było końca, bowiem swoje talenty sceniczne prezentowali także najmłodsi podczas występu taneczno –muzycznego oraz próbując sił w mini "Mam Talent".
 
Na dzieci czekało tez wiele innych atrakcji darmowa zjeżdżalnia, konkurencja strzelania gola do bramki a wszystko to z cennymi upominkami pozyskanymi od sponsorów zabawy.

Biesiadę prowadził Patryk Pajek z Radia Kielce, który co rusz organizował konkursy dla dorosłych uczestników biesiady. Na zakończenie na scenie wystąpił Kabaret Swojaki a uczestników do białego rana bawiła kapela Narwani.
 
Organizatorami zabawy byli: Wójt Gminy Krościenko n.D, Gminne Centrum Kultury i Promocji, OSP Krośnica, LKS Krośnica oraz Sołtys wraz z Radą Sołecką. Zabawę wsparły osoby, firmy i instytucje według załączonej listy.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Mariusz Kundziarz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij