Z życzeniami do wojewody

Fot. Arch. UG Krościenko n.D 2016.12.14 07:16 / news / czytano 5842 / opinie 23

Grupa Samorządowców z Gminy Krościenko nad Dunajcem na czele z Wójtem Panem Janem Dyda złożyli życzenia świąteczne  Wojewodzie Małopolskiemu Panu Józefowi Pilchowi.

W skład delegacji prócz Wójta weszli: Radna Gminy Krościenko nad Dunajcem Pani Maria Wąsowicz oraz Radny Powiatu Nowotarskiego Pan Jan Komorek .Samorządowcy podziękowali Panu Wojewodzie za wsparcie i za zaangażowanie w pozyskaniu funduszy na ważną dla naszej społeczności inwestycję,która przyczyni się do podniesienia atrakcyjności turystycznej Gminy Krościenko nad Dunajcem.

- Dzięki uzyskanej dotacji będziemy mogli wybudować parking niezwykle potrzebny mieszkańcom Krościenka, turystom licznie odwiedzającym naszą miejscowość oraz  pielgrzymom przybywającym do grobu Sługi Bożego księdza Franciszka Blachnickiego-czytamy na stronie internetowej gminy.


Źródło: UG Krościenko n.D
Zdjęcia: Arch. UG Krościenko n.D
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Do mega2016.12.21 18:12
Ja się nie potrafi odpowiedz na treść to trzeba doczepić sie do formy. Bolą merytoryczne argumenty i niepodważalne fakty ?
Do mega2016.12.21 18:12
Nie ma komu odpisać żeby skupiać sie na składni, czytać po napisaniu albo nawet sięgać po komputer. A zreszta chyba i tak pisząc jedna ręka, bez czytania, na telefonie, w trakcie rozmowy z kimś, robię mniej błędów niż Boguś w życzeniach świątecznych, które klecił przez cały rok. Nie mówiąc już, że w ogóle pisze co np. Stasiowi albo Edziowi jest zupełnie obcą umiejętnością.
Do mega2016.12.21 18:12
Jak się nie ma argumentów to się stosuje płytkie i małe ataki ad persona okraszone populistyczno filozoficznym bełkotem. A o moją składnię się nie martw. Jej poziom dostosowuje do percepcji adwersarza. Jeśli jest na niskim poziomie to szkoda włączać komputer i wystarczy telefon z opcją wstaw wyraz -- stąd te literówki. Wiedzą ekonomiczmą się nie chwałę, gdyż nie posiadam. Na temat zdolności zarządzania jakichś tam wyimaginowanych burmistrzów, z wykształceniem czy bez, też nie zabieram głosu bo szkoda mi czasu na jałowe dysputy. Interesuje mnie Krościenko i bede piętnował każdego, kto bedzie działał na niekorzyść tej gminy. Bez różnicy czy bedzie cynicznym karierowiczem i nieświadomym nieukiem.,
MEGA2016.12.21 15:12
DO MEGA Z 21.13.12 Akurat - ciagle o wladzy i wladzy wiec wierze, ze nie o nia chodzi. Terminologia ekonomiczna sie popisujesz, choc zdan poprawnie nie klecisz (osiagnely w tym czasie inne gminy turystyczne - powinno byc).Moim zdaniem polinteligent tez moze rzadzic byle madrze i zgodnie. Nie wszyscy burmistrzowie i wojtowie w Polsce maja wyzsze wyksztalcenie a radza sobie doskonale jako gospodarze.Jednostka moze sie na wynik wyborow nie godzic ale to tylko tyle.
Do mega2016.12.21 13:12
Ja się nie pcham do władzy, jestem zwykłym mieszkańcem ale odróżniam usługi użyteczności publicznej od dobra publicznego. I nie godzę się żeby moją gminą rządził jakiś pół inteligent który nie ma pojęcia o terminach ktorych próbuje używać . A tak niestety było przez wiele lat. I efekty są tragiczne w porównaniu do tego co osiągnęły w tym czasie inne gmin turystycznych. A skandaliczne to jest pchanie sie do władzy bez żadnej wiedzy a obnażanie braku tej wiedzy
Do mega2016.12.21 13:12
Tak, poprzednie władze zrobił: dwie sale gimnastyczne, obie do zamknięcia (jedna bo likwidują gimnazja, druga bo nie ma kto z niej korzystać), rondo z którym są same afery, zamknięte kible za urzędem, pare w ogóle nie uczęszczanych chodników i kilka dróg do pół w Grywałdzie. A wszystko to kosztem 12 straconych lat i 11 mln zadłużenia. No po prostu mistrzowskie działania. To są fakty! W tej całej dyskusji nie chodzi o pieniactwo tylko brak zgody na rządy bezkrytycznych dyletantów, ktorzy pchają się do władzy a nic nie potrafią. To brak zgody na przyjmowanie absurdalnych filozofii o sensie budowy i modernizacji kolejnych sal. To brak zgody na zabawę w samorząd z naszych marnotrawionych podatków. To brak zgody na pisanie bzdur i używanie pojęć o ktorych domorośli samorządowcy nie maja pojęcia. Przez 15 lat to znosiliśmy a teraz wreszcie koniec. Teraz jest normalnie i oby zawsze tak było.
mega2016.12.21 13:12
Jestem obserwatorem , sympatykiem Kroscienka a nie jego mieszkancem, co pozwala mi bez emocji na chlodno obserwowac korzystne zmiany w rozwoju Kroscienka ale tez skandaliczny poziom komentarzy.Takich pieniaczy , przemadrzalych madrali, udawadniaczy ,wazniakow jak niektorzy komentujacy rzadko spotkac.DO Obserwator: przeciez w ktorymkolwiek miejscu w Kroscienku cos sie wybuduje to swiadczy o Kroscienku -teraz dzieci z Krosnicy ciesza sie nowa hala a za jakis czas w Grywaldzie i centrum odnowia obiekty sportowe . Poprzednia wladza tez cos przeciez robila.Nie mozna tylko wysmiewac. Kloccie sie,unoscie ambicjami to w teczce wam jeszcze madrzejsza wladze podesla a zmeczeni swarami kroscienczanie moga ja wybrac.
Do obserwator2016.12.21 12:12
No to już w praktyce mieliśmy taki całościowy rozwój w latach 1999-2014 i pieknie całość upadała. Utopijne gadanie pod publiczkę i naiwnych wyborców - wszystko zrobimy. Tylko że jak sie pojawia pytanie za co, to cisza. A to nie chodzi o to zeby wszystko robić tylko zeby robić dla wszystkich. I dlatego koncepcja ogólnego rozwoju poprzez inwestycje w dobra podnoszące atrakcyjność miejscowości co finalnie przysporzy pieniedzy wszystkim jest jedyna realna ścieżka rozwoju a nie teoria sala gimnastyczna dla każdego bo to droga do nikąd.
Do obserwator2016.12.21 11:12
Obrońco równości społecznych. Co to jest za równość gdzie dla ponad 6000 mieszkańców nie dedykuje się żadnej inwestycji, a dla 150 dzieci buduje się sale za 3 mln? - Z każdej strony jestem wstanie obalić głupotę dlatego zamiast porywać się na polemikę ze mną lepiej grzecznie potwierdzić i nie pchać się jeden z drugim do władzy bo nie macie do tego żadnych kompetencji i póżniej tylko Krościenko cierpi jak przez ostatnie lata 1999-2014.
P.S.2016.12.21 11:12
Dzieci zamiat dzięki

reklama

Do obserwator2016.12.21 11:12
Przede wszystkim jeśli dobra, to społeczne albo publiczne (sensu stricto- nie podlegające konkurencji w konsumpcji ani podlegające wykluczeniu z konsumpcji - J. Stiglitz Ekonomia sektora publicznego, Nagorda Nobla 2004). A jeżeli chodzi o użyteczność publiczną to tylko odnośnie usług. Nie porywaj się na terminy ekonomiczne o których nie masz pojęcia. A odnośnie tej populistycznej wstawki o biednych wiejskich dzieciach - proponuje im jeszcze wybudować lotnisko i stadion narodowy przecież nie są gorsze od dzieci z Warszawy. A jak już tak walczysz o równość społeczna wbrew logice rozwoju koherentnego to czemu na Krośnicy mają nową sale za 3 mln zł a dzieci w Krościenku i Grywałdzie stare i zniszczone. Dzięki w Krościenku i Grywałdzie są gorsze? - widzisz jaki populistyczny bełkot.
Obserwator2016.12.21 07:12
Do: Czarno to widze. Prawdziwy rozwoj miejscowosci jest wowczas, kiedy na terenie calej gminy powstaja dobra uzytecznosci publicznej. Nie rozumie zbulwersowania tym,ze dzieci i mlodziez na wsi maja hale sportowe.Maja byc gorsze przez to,ze nie mieszkaja w centrum?
mis2016.12.20 17:12
wszyscy dobrzy jak są wybory
Mieszkaniec Krościenka2016.12.19 15:12
Wójt z Grywałdu - nigdy więcej. Już był jeden z Grywałdu (przez 3 lata) i drugi z prawie Grywałdu (przez 12 lat). Nic dobrego z tego nie było. Rozwinęły się Czorsztyn, Białka, Łącko, Szczawnica a Krościenko upadło. Teraz jak wszyscy widzą ile dobrego można zrobić za dwa lata to nikt się już nie da nabrać na korty tenisowe przy szkole w Grywałdzie.
Czarno to widzę2016.12.18 20:12
Stasiu, Boguś, Edzio .... strzeż Panie Gminę Krościenko przed takimi kandydatami. Znowu będą sale gimnastyczne po wsiach zamiast rozsądny rozwój.
Wszystko jasne2016.12.18 19:12
No to deklaracja złożona poniżej jednoznacznie potwierdza - pierwszego kandydata na Wójta Krościenka już mamy. Teraz zapanuje blady strach na innych kandydatów którzy liczyli na poparcie Grywałdu i Krosnicy.
Góral2016.12.18 18:12
Waksmudzki, to mądry, inteligentny człowiek, ma za sobą głosy Krośnicy, Grywałdu, Kątów, Białego Potoku, chyba zwycięży. Na pewno się zmieni teraz będzie pomagał i promował tylko Gminę Krościenko. Każdy uczy się na błędach.
Do Góral2016.12.18 18:12
Szkoda tylko że się zrobił taki wdzięczny gdy już wie, że się kończy etacik w starostwie. Jakoś nigdy wcześniej nie pamiętał o mieszkańcach i tu nie chodzi tylko składanie życzenia ale w ogóle chociażby najmniejsze zaangażowanie w sprawy gminy i zwykłych ludzi.
Do Góral2016.12.18 17:12
A no złożył i to osobiście. Do tego było to (jak każdego roku) bezinternowane a nie za "oddane głosy". A odpowiadając na drugie pytanie - tak, promowanie gminy i pielęgnowanie kontaktów dla dobra tej gminy to jest praca, ktora zreszta juz przyniosła efekty (np. dofinansowanie o którym mowa w artykule). A promowanie tylko siebie poprzez wstawianie swojego zdjęcia obok tekstu "Jezus przechodzi" to nie tylko kompromitacja (w tak krótkim tekście strzelić byka i napisać przechodzi zamiast przychodzi) ale przede wszystkim ordynarny, prostacki i niesmaczny lans z wykorzystaniem symboli religijnych do samopromicji. Ale jak ktoś nic nie potrafi zrobic dla swojej gminy to i nawet życzeń nie potrafi z godnością złożyć.
Góral2016.12.18 16:12
Złożył Wam życzenia, z wdzięczności za oddane głosy. Przez tyle lat i kadencji był odpowiedni dla naszej Gminy, według głosujących na niego mieszkańców. Radny Komorek jest odpowiedni, dlaczego? Przeczytajcie artykuł, i komentarze, czy artykuł świadczy o jego pracy?
1, 2

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij