Dzień Kobiet w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych

Fot. 2017.03.05 11:56 / news / czytano 2241 / opinie 0

Nowosądecki Oddział ZUS organizuje wiele bezpłatnych szkoleń. Stara się urozmaicać szkolenia zapraszając inne instytucje lub organizując dodatkowe prelekcje.Na szkolenia przychodzą głównie kobiety, są to kadrowe, księgowe, pracownice biur rachunkowych, dlatego też, aby docenić to, już 13 marca  nowosądecki  ZUS organizuje szkolenie z specjalnymi prelekcjami dla kobiet.

Tematem szkolenia będzie „Ustalanie prawa do świadczeń z ubezpieczenia wypadkowego oraz obowiązki pracodawcy związane z wypadkami przy pracy”. Będziemy mówić o wypadkach przy pracy, o dokumentacji, którą należy złożyć w ZUS oraz o świadczeniach z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych. Na pierwszą część szkolenia, która zacznie się o godz. 10.00 zapraszamy również panów. Natomiast druga część szkolenia przeznaczona jest dla kobiet. Przewidziane są dwie prelekcje. Panie ze Stowarzyszenia Kobiet do Walki z Rakiem Piersi EUROPA DONNA z Nowego Sącza opowiedzą o profilaktyce i diagnostyce raka piersi. Powiedzą o zagrożeniach tą chorobą i o potrzebach stosowania profilaktyki od samobadania począwszy. Następnie będą mogły posłuchać porad Pani z Salonu Dalia z Limanowej - profesjonalnej brafitterki czyli specjalistki w zakresie doboru właściwego biustonosza.

Każda kobieta chce być zdrowa i pięknie wyglądać.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do nowosądeckiego ZUS-u  przy ulicy Węgierskiej 11. Więcej informacji  na stronie www.zus.pl w zakładce kalendarium.
Autor: Oprac.red.
Źródło: ZUS Nowy Sącz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij