Gminny Ośrodek Kultury z Niedzicy otrzymał dotację

Fot. Tomasz Tołłoczko 2020.02.16 13:08 / news / czytano 499 / opinie 0

Gminny Ośrodek Kultury z Niedzicy otrzymał dotację na „Spiskie drogi do niepodległości”. Biuro Programu „Niepodległa” ogłosiło wyniki naboru w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”. W tegorocznej edycji wnioski złożyło 1353 wniosków.


Dofinansowanie otrzymało 121 wnioskodawców. Beneficjentami zarówno organizacje pozarządowe -77 jak i samorządowe instytucje kultury- 44. W grupie instytucji samorządowych znalazł się także Gminny Ośrodek Kultury z Niedzicy.

Wspólna praca Gminnego Ośrodka Kultury i Pani Sekretarz Joanny Słowik zaowocowała dofinansowaniem w wysokości prawie 100 000 zł na "Spiskie drogi do niepodległości".
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Łapsze Niżne. niepodlegla.gov.pl
Zdjęcia: Tomasz Tołłoczko
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij