Historyczny awans Jarmuty do piatej ligi

Fot. Wojciech Niezgoda 2014.06.05 08:03 / news / czytano 2583 / opinie 0

Z pomocą Jarmucie przyszli piłkarze z Zaskala, którzy w niedzielę przegrali z Dunajec Ostrowsko a we wczorajszym meczu zremisowali z Orkan Raba Wyżna.

Jarmuta liczyła na potknięcie Orkana i już szykowała się do otwierania szampana i świętowania w niedzielę. Niestety na końcowy wynik w tabeli musieli poczekać do wczoraj. 

Skalny Zaskale postarał się o niespodziankę. Zremisował w zaległym meczu z wiceliderem. Orkan rozpoczął fatalnie, bo już w 5 minucie od utraty gola, ale po trzech kwadransach schodził na przerwę z dwubramkową przewagą. Wydawało się, że w tabeli będzie status quo i walka o mistrzostwo rozstrzygnie się w następnej kolejce. Stało się jednak inaczej. Skalny urwał dwa punkty Orkanowi i pozbawił go nadziei na wyprzedzenie Jarmuty.

Autor: Oprac. red.
Źródło: sportowepodhale.pl
Zdjęcia: Wojciech Niezgoda
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij