Grywałd: Uroczystości patriotyczne z udziałem Antoniego Macierewicza

Fot. 2018.11.08 19:28 / news / czytano 3202 / opinie 0

W poniedziałek 19 listopada w zaplanowanych w Grywałdzie uroczystościach związanych z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości udział weźmie Antoni Macierewicz.

Społeczność Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy w Grywałdzie serdecznie zaprasza na uroczystości związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. W poniedziałek 19 listopada dla upamiętnienia wydarzenia najpierw w kościele odprawiona zostanie Msza św. w intencji Ojczyzny, a następnie nastąpi uroczysty przemarsz pod budynek szkoły, gdzie odsłonięta zostanie tablica pamiątkowa.
 
- Po zakończeniu ceremoniału zgromadzimy się w szkole, by obejrzeć inscenizację pt."Dzieci z Wrześni" oraz "Przysięgi Kościuszki", a następnie wysłuchać koncertu pieśni patriotycznych w wykonaniu uczniów i nauczycieli szkoły - mówi dyrektor placówki Władysław Bąk.
 
Wiadomo, że w uroczystościach weźmie udział Antoni Macierewicz były minister obrony narodowej. 
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij