Jan Dyda dziękuje za głosy

Fot. 2014.11.19 15:09 / news / czytano 3734 / opinie 0

Kandydat na wójta Gminy Krościenko nad Dunajcem opublikował na swojej stronie internetowej podziękowania skierowane do mieszkańców.

Treść podziękowania: "Dziękuję wszystkim Mieszkańcom gminy, którzy oddali na mnie głos. Tym samym obdarzając mnie swoim zaufaniem. Dziękuję wszystkim pozostałym wyborcom, którzy wzięli udział w wyborach. Chciałbym również pogratulować moim kontrkandydatom Dariuszowi Marawczyńskiemu i Wiesławowi Kwiatkowi. Mam nadzieję, że nie będą oni mieli dylematu na którego z kandydatów oddać swoje głosy.

16 listopada 2014 r. okazał się dniem szczególnym w najnowszej historii naszej gminy. Po raz pierwszy udało się bowiem doprowadzić do drugiej tury. Wynik niedzielnych wyborów pokazał, że Gmina Krościenko n.D. nie tylko jest gotowa na zmianę, ale również jej oczekuje, a przede wszystkim potrzebuje.

Gratuluję Stanisławowi Gawędzie, ufając, że dwa tygodnie pozostałe do II tury wyborów, pozbawione będą ataków personalnych, a dyskusja wokół spraw lokalnych będzie merytoryczna i rzeczowa. 

30 listopada spotkamy się po raz kolejny w lokalach wyborczych. Od nas zależy los gminy i każdego jej mieszkańca. Liczę na Państwa głos.

Z poważaniem,
Jan Dyda"
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij