Jaworki walczą o plac zabaw

Fot. 2015.04.02 14:38 / news / czytano 4465 / opinie 0

Nowa sołtys wsi Jaworki Bożena Solecka prosi o włączenie się do konkursu „Podwórko Nivea”.  Tegoroczna edycja konkursu przewiduje wybudowanie w całej Polsce 40 niepowtarzalnych placów zabaw tzw.„Rodzinnych miejsc Zabaw”.

W przypadku Miasta i Gminy Szczawnica plac zabaw planuje się wybudować w Jaworkach, przy ul. Czarna Woda 9 (w bezpośrednim sąsiedztwie mieszkalnego budynku komunalnego). Elementy obecne w Rodzinnym Miejscu Zabaw zostaną przystosowane zarówno dla dużych jak i małych, co jeszcze lepiej pozwoli zintegrować rodzinę i zapewni jej niezapomniane przeżycia.
 
Do zagłosowania w konkursie namawia również Tomasz Ciesielka sekretarz MiG Szczawnica oraz włodarz miasta Grzegorz Niezgoda.
 
Głosy można oddawać za pośrednictwem strony internetowej: www.nivea.pl/podworko

I tura głosowania internautów potrwa od 01 do 30 kwietnia 2015 r. i będzie miała na celu wyłonienie 20 Zwycięskich Lokalizacji spośród Lokalizacji biorących udział w Konkursie.

II tura głosowania internautów rozpocznie się 01 maja i potrwa do 31 maja 2015 r. i jej celem będzie wyłonienie kolejnych 20 Zwycięskich Lokalizacji.


Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij