Przedsiębiorcy na start

Fot. Arch. LDG 2015.10.27 19:36 / news / czytano 1800 / opinie 0

W miniony czwartek 22 października w Krościenku odbyło się spotkanie przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem środków unijnych na założenie i rozwój działalności gospodarczej.

Uczestnicy przedstawili swój profil działalności gospodarczej, niektórzy zdradzili kierunek rozwoju. Spotkanie przeprowadzono w formie wywiadu grupowego w  przyjaznej i twórczej atmosferze.  Było wiele wątpliwości i wiele pytań.  

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców oraz w  związku z dużym zainteresowaniem przedsiębiorców pozyskaniem środków finansowych Stowarzyszenie organizuje kolejne spotkanie w czwartek 29 pażdziernika o godz. 16.00 w UG Czorsztyn.

Przypominamy, że Stwarzyszenie LGD Gorce-Pieniny przeznaczy w swoim budżecie co najmniej 2 500 000 zł na tworzenie miejsc pracy. Środki będą dostępne w formie premii (do 100 000 zł) na założenie (do 100 000 zł)  firmy oraz w formie refundacji (do 70%, max 300 000 zł) na rozwój działalności gospodarczej (do 70%, max 300 000 zł).

Szczegóły w biurze LGD i pod numerem telefonu 789-304-706.
Źródło: LGD Gorce-Pieniny
Zdjęcia: Arch. LDG
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij