Kacwin: Wypadek podczas zwózki drzewa

Fot. 2021.02.22 16:34 / news / czytano 468 / opinie 0

36-letni mężczyzna spadł z ciągnika leśnego wprost pod tylne koło pojazdu. Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 14, w Kacwinie. 36-letni mężczyzna wspólnie z trzema innymi mężczyznami pracowali tego dnia przy zwózce drzewa. 36-latek podczas przejazdu ciągnikiem leśnym LKT po kolejną partię drzewa jechał jako pasażer i siedział na pokrywie silnika za kabiną kierowcy.  W pewnym momencie mężczyzna spadł z pojazdu wprost pod tylne koło.  Z pomocą natychmiast ruszyli znajomi mężczyzny, którzy wezwali pomoc. Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.  Kierujący pojazdem był trzeźwy. Na miejscu wykonano czynności procesowe, a dokładne okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci podczas prowadzonego postępowania.  

Co roku dochodzi do bardzo niebezpiecznych zdarzeń podczas prac leśnych, czy polowych. Niektóre z nich kończą się bardzo tragicznie. Apelujemy o ostrożność i zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa, bo wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do tragedii.
Autor: oprac.red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij