Kandydaci na radnych dziękują i oświadczają

Fot. 2014.11.22 17:00 / news / czytano 3995 / opinie 0

Kandydaci na radnych z Komitetu Wyborczego Wyborców Dla Gminy Krościenko nad Dunajcem składają serdeczne podziękowania za okazane zaufanie i oddane głosy.

- Zaznaczamy, że jesteśmy niezależni i nadal będziemy dbać o rozwój naszej gminy i pracować na rzecz jej mieszkańców - oświadczają osoby związane z byłym KWW Dla Gminy Krościenko nad Dunajcem, Stanisława Zarotyńska, Tomasz Gabryś, Iwona Martyniak, Marcin Opyt, Ryszard Darlewski, Jerzy Dula. - Chcemy zaprotestować zaistniałej sytuacji tworzenia się nowych haniebnych i godnych pogardy układów w gminie, popieramy kandydaturę Pana Jana Dydy na wójta Gminy Krościenko n/D w II turze wyborów samorządowych w dniu 30 listopada 2014 - dodają kandydaci na radnych.

Autor: Oprac. red.
Źródło: mat. prasowe KWW Dla Gminy Krościenko n/D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij