Kolejne zatrzymania za posiadanie marihuany

Fot. 2013.06.25 21:43 / news / czytano 1879 / opinie 0

21. czerwca br. w Szczawnicy zatrzymano 33-letniego mieszkańca tego miasta, który posiadał 8 g marihuany. 22. czerwca  w Maniowach także ujawniono środki odurzające. 

Funkcjonariusze nowotarskiej Policji ujawnili w ostatnia sobotę środki odurzające u kolejnej osoby tym razem w Maniowach. Jak relacjonuje asp. szt. Jacek Bobak z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu: - Policjanci z KPP w Nowym Targu, podczas kontroli osób poruszających się samochodem marki Renault na terenie Maniów ujawnili u pasażera tego samochodu, 22-letniego mieszkańca Nowego Targu, środki odurzające w postaci 80,97 grama amfetaminy i 1,7 grama marihuany. Mężczyzna został zatrzymany do dyspozycji Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij