Konkurs „Policjant, który mi pomógł”

Fot. Arch. Organizatora 2016.03.22 17:06 / news / czytano 1898 / opinie 0

Rozpoczęła się IX edycja ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł", organizowanego przez Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia".

Celem konkursu jest wyróżnienie policjantów, którzy w ocenie społecznej wykazują się profesjonalizmem zawodowym, w tym przede wszystkim zaangażowaną postawą wobec osób dotkniętych przemocą. Zgłoszenia, które powinny dotyczyć indywidualnych policjantów, może dokonać każda osoba indywidualnie, jak również instytucje i organizacje, oczywiście z wyjątkiem samych policjantów.

Formularze zgłoszeniowe i regulamin dostępne są na stronie www.policjant.niebieskalinia.pl 

Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy Pogotowia dla Ofiar Przemocy do 31 maja 2016 roku. Osoby zgłoszone po tym terminie przechodzą do kolejnej edycji konkursu.

Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Komendant Główny Policji.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Zdjęcia: Arch. Organizatora
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij