Kret kręcił w Pieninach

Fot. Arch. UMiG Szczawnica 2013.06.11 09:45 / news / czytano 3993 / opinie 1

Prezenter telewizyjny Jarosław Kret odwiedził Szczawnicę w miniony piątek. Podczas swojej wizyty nagrywał materiał do programu „Polska według Kreta”.

W programie, który będzie emitowany w TVP Info w niedzielę 16 czerwca o godzinie 9.00 zaprezentowane zostanie miasto Szczawnica, Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich na Rzece Dunajec - spływ Przełomem Dunajca, Polskie Koleje Linowe i ich kompleks rekreacyjny usytuowany na zboczu Palenicy, wyciąg w Jaworkach oraz kilka obiektów hotelowych. 

„Polska według Kreta” jest programem krajoznawczym o charakterze rozrywkowym. Jarosław Kret prezentuje w nim interesujące turystycznie według niego miejsca w Polsce. W Pieninach prezenter podczas nagrywania materiału spłynął z sekretarzem Miasta i Gminy Szczawnica Tomaszem Hurkałą tratwą Przełomem Dunajca, na szczycie Palenicy zjeżdżał rynną grawitacyjną i monsterrollerem w Jaworkach. W bacówce nad Homolami cyrpokiem żentycy wzniósł toast za zdrowie bacy. W Parku Dolnym obejrzał pokaz mody zorganizowany przez Martę Polaczyk, zwiedził obie miejscowe cerkwie w Szlachtowej i w Jaworkach oraz rozmawiał z księdzem Józefem Włodarczykiem. Jarosław Kret wszędzie był rozpoznawany i witany entuzjastycznie a spotkanym na Palenicy uczniom z Gimnazjum nr 2 w Kobyłce obiecał pozdrowienia na antenie. Materiał  do kolejnego odcinka o Pieninach ma być kręcony w lipcu br.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Zdjęcia: Arch. UMiG Szczawnica
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Niunia152013.06.17 12:06
Kocham cie "Zwierzaczku", Krtku !!!! Buziol
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij