Krościenko: Artur Kwiatek nowym skarbnikiem gminy

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2018.07.20 11:26 / news / czytano 2204 / opinie 0

Dominika Działowska zrezygnowała z pełnienia funkcji skarbnika gminy Krościenko nad Dunajcem. Od 1 sierpnia jej miejsce zajmie krościenczanin Artur Kwiatek.

- Pani Dominika otrzymała pracę 2 kilometry od domu w mieście Jordanów, dlatego nie dziwi mnie jej decyzja, ponieważ czas dojazdu do Krościenka to dla niej około 60 kilometrów codziennie. Nie ukrywam, że jest mi przykro i chce mi się płakać, bo wszyscy doceniliśmy pracę p. Dominiki - mówi wójt Jan Dyda.

Radni podczas czwartkowej sesji odwołali dotychczasową skarbnik, w jej miejsce powołali Artura Kwiatka. Artur Kwiatek ukończył Akademię Ekonomiczną w Katowicach na kierunku finanse i bankowość. W 2009 roku ukończył studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku wycena nieruchomości. Doświadczenie w pracy w samorządzie zdobył pracując w 2011 roku w Krościenku w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej na stanowisku głównego księgowego.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij