Krościenko: Znaki, lustra i progi zwalniające

Fot. 2017.12.20 18:14 / news / czytano 2122 / opinie 0

W ramach programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej im. Wł. Stasiaka na lata 2016-2017” gmina Krościenko n.D w 2017 r. zrealizowała projekt p.n. ”Zmiana organizacji ruchu na drogach gminnych poprawiająca infrastrukturę bezpieczeństwa na drogach i w obrębie przejść dla pieszych na terenie gminy Krościenko nad Dunajcem”.

Zakres prac obejmował m.in. wykonanie progów zwalniających, w tym jeden pełniący funkcję przejścia dla pieszych, montaż znaków drogowych oraz wykonanie oznakowania poziomego i montaż 6 sztuk luster zgodnie z opracowanym projektem organizacji ruchu.
 
Projekt miał na celu poprawę warunków bezpieczeństwa ruchu drogowego kołowego  i pieszego na terenie całej gminy. Zadanie, którego wartość ogółem wynosi 107 240,42 zł współfinansowane było ze środków budżetu państwa w wysokości 85 792,00 zł.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Krościenko
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij