Lista radnych powiatowych kandydujących z Pienin

Fot. mat. prasowe 2014.09.20 08:42 / news / czytano 4014 / opinie 7

Komitet Wyborczy RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA przedstawił listę osób z Pienin, które w najbliższych wyborach wystartują do Rady Powiatu Nowotarskiego.

Są to: Bogusław Waksmundzki urzędujący członek zarządu powiatu, Tomasz Hurkała- sekretarz Miasta i Gminy Szczawnica i przewodniczący komisji infrastruktury rady powiatu, Kazimierz Konopka obecny wójt gminy Ochotnica Dolna, Waldemar Wojtaszek wójt gminy Czorsztyn w poprzedniej kadencji, Maria Malinowska długoletnia skarbnik Miasta i Gminy Szczawnica, Marek Nowak przedsiębiorca, projektant i radny powiatu w poprzedniej kadencji z Niedzicy, Maria Urbaniak z Ochotnicy Dolnej, Mariusz Wojtas dyrektor gimnazjum z Łapsz Niżnych, Józefa Pawlik z Frydmana radna kilku kadencji Gminy Łapsze Niżne.
 
- Kompletujemy listę. Trudności mieliśmy i mamy w pozyskaniu kobiet do udziału aktywnego w wyborach. Mam nadzieję, że na naszych listach znajdą się kobiety z Pienin - mówi pełnomocnik KW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA Bogusław Waksmundzki. 
 
Pełnomocnik nie ukrywa także, że zgłaszają się osoby chcące kandydować z KW do rad gmin i miast z terenu Pienin.
Autor: Oprac. red.
Źródło: mat. prasowe
Zdjęcia: mat. prasowe
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

marian2014.11.10 20:11
Pan Waksmundzki na spotkaniach z wyborcami przypisuje sobie cudze zasługi.Wyborcy nie dajcie sobą manipulować. Że tez nie znalazł się jeden odważny, który zapytał by tego "prawego" urzędnika jakie są jego zasługi przy budowie sali gimnastycznej w LO w Krościenku? Powstała ona 3 kadencje temu. Byle utrzymać się na stołku-czy tak panie Bogusławie? A myślałem ,ze Dyzma był tylko jeden!
och...2014.09.26 15:09
Pan Kazimierz Konopka powinien sobie odpocząć , ponieważ już się wypalił- powiedział na zebraniu wiejskim, że jest poważnie chory. Ponadto w Tylmanowej nie ma drogi powiatowej a w Ochotnicy więc należy wybrać kogoś z Ochotnicy by był na bieżąco.
Maria-m392014.09.21 19:09
Kandydaci ze Szczawnicy niech sobie wreszcie odpuszcza ,bo mamy juz ich dosyc.Czas na nowe twarze, bo na te juz nie mozna patrzec.Szczegolnie P.Malinowska niech da sobie spokój i siedzi na zasłużonej emeryturze i bawi wnuka.A Wesoły Tomek niech sie dalej leczy ze swoich przypadłości a nie zajmuje polityka,bo doprowadzi do zguby.Umysł musi mu odpocząc po 8-miu latach cieżkiej pracy..........................W Szczawnicy nie brakuje Swieżych umysłów.Ludzie nie dajcie sie omamic znow na 4 lata.
mieszkanieć2014.09.21 19:09
A czy z gminy Czorsztyn są wogóle jacyś kandydaci do rady gminy
Lucek322014.09.21 18:09
sami koryciarze czyli bez zmian
werwa2014.09.21 16:09
Panie W, a co Pan zrobił dla swojej wsi ?, Panu już dziękujemy.
???2014.09.20 17:09
zagłosujemy pod warunkiem że nie pozwolą dalej tłamsić LO w Krościenku.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij