Lombard na Dni Ochotnicy

Fot. Arch. Organizatora 2018.08.14 16:23 / news / czytano 582 / opinie 0

Dni Ochotnicy - Gorczańskie Kośby 2018 za nami, miniony weekend w Gminie Ochotnica to gwar, muzyka i sport. 

Ponad 600 zawodników biegów Gorce Ultra Trail z 12 krajów, 102 km najdłuższa trasa pokonana w ponad 10 godzin. W sobotni wieczór w Amfiteatrze przy WOK Ochotnica Dolna wystąpił Okowita Sam Band oraz Zespół KNT. Przy dźwiękach dobrej muzyki goście imprezy bawili się znakomicie. Niedziela to bieg Ochotnica Challenge, w którym na dystansie 20 km brali udział również mieszkańcy Gminy Ochotnica i Gmin sąsiednich. Od 17.00 rozpoczął się koncert główny, składający się z występów zespołów folklorystycznych z terenu gminy ,Nucicki i Spod Gorca, Zespołu Wesołe Nutki z Ochotnicy Górnej, Hajnicy z muzyką folkową czy Orkiestry OSP Ochotnica Dolna.  Finałem był występ zespołu LOMBARD z nieśmiertelnym ,,Przeżyj to sam” śpiewanym przez setki gardeł przy płomieniach zapalniczek. Wspaniała atmosfera koncertu, ogromna rzesza widzów i piękny pokaz sztucznych ogni dopełniają całości tego wydarzenia. Plac przy WOK Ochotnica Dolna pełen był stoisk z różnymi potrawami i atrakcjami łącznie ze ścianka wspinaczkową. Oczywiście nie zabrakło Związku Podhalan z lokalnymi smakołykami. Wójt Gminy Stanisław Jurkowski podziękował zespołowi Lombard za piękny koncert, który wpisuje się również w obchody 100 - lecia odzyskania przez Poskę niepodległości.
Autor: Oprac. red.
Źródło: GOK Ochotnica Dolna
Zdjęcia: Arch. Organizatora
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij