Wiceburmistrz dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2018.04.11 20:23 / news / czytano 1332 / opinie 0

Nowym dyrektorem Powiatowego Zarządu  Dróg w Nowym Targu, w drodze konkursu, wybrany został dotychczasowy zastępca burmistrza Szczawnicy.

Komisja konkursowa wyłoniła spośród czterech kandydatów nowego szefa PZD w Nowym Targu. Jak zaznacza starosta nowotarski Krzysztof Faber: - Nowy dyrektor wykazał się szeroką wiedzą z zakresu funkcjonowania kontroli zarządczej i bardzo dobrą znajomością przepisów dotyczących dróg publicznych i zamówień publicznych.

Wcześniejszy dyrektor od kilku miesięcy siedzi w areszcie z zarzutami korupcyjnymi, podobnie jak wicedyrektor i szef Działu Zamówień Publicznych.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij