Szczawnica: Ulica Skotnicka będzie w remoncie

Fot. 2019.07.30 15:16 / news / czytano 876 / opinie 0

Prace zostały zaplanowane na okres trzech najbliższych lat. W 2019 roku zaplanowano przeprowadzenie remontu mostu, w 2020 r. zamontowanie dodatkowego oświetlenia ulicznego, a w 2021 roku prace właściwe polegające na robotach rozbiórkowych nawierzchni, remoncie kanalizacji deszczowej, budowie chodników, miejsc postojowych i ułożenie nawierzchni. 

Planowany całkowity koszt zadania pn. „Przebudowa dróg gminnych ulica Skotnicka nr 364896K na odcinku od 0+210 do 0+646 i na odcinku od 0+000 do0+118 wraz ze skrzyżowaniem w km 0+337 w miejscowości Szczawnica” został określony na kwotę ok. 2 000 000 zł, z tego kwota dofinansowania to 50% zadania. W lipcu br. miasto i gmina Szczawnica otrzymała zawiadomienie o ujęciu zadania do dofinansowania na liście wojewódzkiej. Dofinansowanie zadania zostanie ostatecznie udzielone po zatwierdzeniu przez Prezesa Rady Ministrów ostatecznej listy zadań.
Autor: Oprac. red.
Źródło: FB Grzegorza Niezgody
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij