Maciej Orłoś ze Szczawnicą w tle

Fot. Agnieszka Stopka / Mat. promocyjne TVP1 2013.10.24 11:44 / news / czytano 4102 / opinie 0

Maciej Orłoś wraz z ekipą techniczną programu „Nie ma jak Polska” odwiedzili Szczawnicę, gdzie nagrywali materiał do kolejnego odcinka, który ma być wyemitowany w TVP1 9 listopada o godz 11.25. 

„Nie ma jak Polska” to program, w którym prowadzący Maciej Orłoś i Anna Karna wspólnie ruszają w podróż po Polsce, by odnaleźć niezwykłe miejsca, zaskakujące dla widzów i dla nich samych. W sposób niekonwencjonalny zaprezentują nieznane atrakcje turystyczne, opowiedzą niesłychane historie, przedstawią nieprzeciętnych ludzi. W programie zobaczymy najpiękniejsze zakątki, uroczyska, niezwykłe akweny, podziemne szlaki, znane oraz czekające jeszcze na swoje odkrycie turystyczne perły naszego kraju. Prowadzący spierają się, kto z nich wybrał bardziej ekscytujące miejsca, ciekawiej je zaprezentował, a tym samym – skuteczniej zachęcił widzów do podróży do prezentowanego regionu. 

O tym, kto ma rację, zdecydują widzowie w głosowaniu sms-owym. Ta osoba, która przegra rywalizację, będzie musiała wykonać ustalone uprzednio zadanie, np. wydoić krowę czy sprzedawać watę cukrową na rynku.
 
W programie zobaczymy Macieja Orłosia odwiedzającego pijalnię wód mineralnych na Placu Dietla, Inhalatorium – a więc część uzdrowiskową miasta; przechadzającego się po Parku Dolnym i Promenadą nad Grajcarkiem.

Ekipa dostała też specjalne pozwolenie na wejście do Wąwozu Homole w Jaworkach. Miejsce to szczególnie zachwyciło prowadzącego. Dziennikarz na pocztówce ze Szczawnicy złożył autograf z pozdrowieniami dla mieszkańców miejscowości.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Zdjęcia: Agnieszka Stopka / Mat. promocyjne TVP1
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij