Parada Maturzystów z Technikum w Krościenku

Fot. Renata Janik 2013.04.30 15:18 / news / czytano 5179 / opinie 0

Jak co roku w przeddzień zakończenia nauki w szkole barwnie ubrani uczniowie klas czwartych Technikum w Krościenku nad Dunajcem przeszli ulicami miejscowości.

W miniony czwartek mieliśmy okazję podziwiać sporą grupkę smerfów podążających za przewodzącym im Papa Smerfem oraz barwnie przebranych przyszłych informatyków. Korowód przebierańców, którzy przeszli przez ulicę Jagiellońską, krościeński Rynek oraz ulicę Zdrojową, budził spore zainteresowanie napotkanych przechodniów obdarowywanych przy tej okazji cukierkami. Uczniowie wznosili radosne okrzyki, śpiewali piosenki (oczywiście z repertuaru smerfów), a także skandowali nazwy klas, które właśnie kończą. W ten sposób maturzyści uczcili zakończenie nauki w szkole. Teraz przed nimi maj, co oznacza okres wytężonej pracy. Życzymy im zatem optymizmu, który towarzyszył im dzisiaj, łatwych pytań na maturze i oczywiście zdania tego pierwszego w ich życiu prawdziwego egzaminu dojrzałości.   

Autor: Renata Janik / Oprac. red.
Zdjęcia: Renata Janik
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij