Bajkowe Krościenko na Dzień Dziecka

Fot. 2020.05.28 13:52 / news / czytano 1349 / opinie 0

Takiej zabawy z okazji Dnia Dziecka jeszcze nie było. Jak widać nowa "koronawirusowa" rzeczywistość pokazuje, że jak się chce to można. Gminne Centrum Kultury i Promocji w Krościenku n.D przygotowało dla najmłodszych nie lada niespodziankę.

Wraz z nową dyrektor GCKiP pojawiły się także nowe ciekawe propozycje kulturalno-rozrywkowe. Na początek Centrum zaprasza do wspólnej zabawy wszystkie dzieci z gminy z okazji przypadającego w najbliższy poniedziałek Dnia Dziecka.

- Wydarzenie zakłada, że dzieciaki będą oglądać paradę z podwórek i okien, żeby się nie gromadzić, zgodnie z wytycznymi. Przebrani za bajkowe postacie wolontariusze będą przemieszczać się ulicami Krościenka w kolejności jak na plakacie - tłumaczy Karolina Gugała dyrektor Centrum.

Bajkowa parada rozpocznie się o godzinie 13:00. Kolejność ulic podana jest na plakacie.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij