Mała Książka - Wielki Człowiek

Fot. Gminna Biblioteka Publiczna Krościenko n.D 2019.09.04 17:10 / news / czytano 740 / opinie 0

Drodzy rodzice! Zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Krościenku n.D po wyprawki czytelnicze dla dzieci w wieku przedszkolnym od 3-6 lat.

Każde dziecko, które przyjdzie do naszej biblioteki otrzyma w prezencie wyjątkową wyprawkę na dobry, czytelniczy start — książkę dostosowaną pod względem formy i treści do jego potrzeb, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji Mała Książka - Wielki Człowiek, wszak miłość do książek jest prezentem na całe życie. Zapraszamy, bo warto!!!

Więcej na stronie www.wielki-czlowiek.pl,#malaksiazkawielkiczlowiek

Autor: Gminna Biblioteka Publiczna Krościenko n.D 18 26 23 100
Zdjęcia: Gminna Biblioteka Publiczna Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij