Miejsce Obsługi Rowerzystów przy ścieżce VeloDunajec w budowie

Fot. 2019.09.18 13:57 / news / czytano 651 / opinie 0

W Krościenku nad Dunajcem przy trasie rowerowej VeloDunajec powstaje miejsce odpoczynku i obsługi dla rowerzystów tzw: (MOR). 

Będzie ono wyposażone w zadaszoną wiatę z ławkami i stołami, a obok zostaną zamontowane stojaki rowerowe, stacjonarny grill oraz przenośna toaleta. Na miejscu zostanie również zamontowana tablica informacyjna z mapą turystyczną, która pozwoli sprawdzić, na jakim etapie trasy znajdują się podróżujący cykliści. Całość zostanie oświetlona.

Realizacja tej inwestycji jest możliwa dzięki współpracy Gminy Krościenko z Zarządem Dróg Wojewódzkich w Krakowie. Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Budowa zintegrowanej sieci tras rowerowych w Województwie Małopolskim – Budowa Miejsc Obsługi Rowerzystów (MOR)."
 
Gmina udostępniła teren pod budowę miejsca, a Zarząd Drów Wojewódzkich sfinansowało inwestycję. Prace zakończą się jeszcze w tym roku.
Autor: Krystyna Kubik/oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij