Od poniedziałku popłyniesz przełomem Dunajca

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2019.03.30 20:18 / news / czytano 1761 / opinie 0

Już 1 kwietnia w najbliższy poniedziałek można cieszyć oko urokliwymi widokami w przełomie Dunajca. W tym roku bilety można kupić także przez Internet i w biletomatach.

Komisja składająca się z przedstawicieli żeglugi śródlądowej z Krakowa i z flisaków stwierdziła, że koryto Dunajca jest odpowiednio przygotowane do przeprowadzenia spływów, a poziom wody jest odpowiedni. 

Bilety będzie można kupić bez stania w kolejce przez Internet lub w biletomatach zlokalizowanych na zakopiańskich Krupówkach i przy zaporze na Dunajcu w Niedzicy, obok zamku.

W tym roku za bilet zapłacimy o 2 zł więcej. Osoba dorosła za spływ krótszym szlakiem do Krościenka zapłaci w sezonie niskim 55 zł, a w miesiącach wakacyjnych 57 zł. Za spływ dłuższą trasą do Krościenka trzeba będzie zapłacić odpowiednio 69 zł i 71 zł. Dzieciom do lat dziesięciu przysługują bilety ulgowe. Flisacy oferują też specjalne ceny dla grup zorganizowanych.

Oficjalne rozpoczęcie Spływu odbędzie się w Poniedziałek Wielkanocny 22 kwietnia o godz. 9:00 na przystani w Sromowcach Kątach.

Autor: Oprac. red.
Źródło: onet.pl
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij