Miejskie obchody Dnia Nauczyciela w Szczawnicy

Fot. 2019.10.15 17:36 / news / czytano 946 / opinie 0

Co roku szczawniccy nauczyciele, wychowawcy, pedagodzy i pracownicy oświaty świętują Dzień Edukacji Narodowej. Organizacją miejskich uroczystości zajęła się w tym roku Szkoła Podstawowa w Szlachtowej.

Spotkanie rozpoczęło się inscenizacją pt. „Kilka refleksji o wychowaniu” w Hotelu Szczawnica Park. Warto zaznaczyć, iż w przedstawieniu brali udział zarówno uczniowie, nauczyciele i rodzice, ukazując  kilka parodii zaczerpniętych z życia, a dotyczących wychowywania dzieci w dzisiejszych czasach.

Obecny na uroczystości burmistrz Szczawnicy Grzegorz Niezgoda życzył zebranym wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania dla wszystkich nauczycieli.
Autor: Oprac. red.
Źródło: FB Grzegorza Niezgody
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij