Motocyklista potrącił kobietę i uciekł - policja szuka sprawcy

Fot. 2019.06.03 16:13 / news / czytano 681 / opinie 0

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 18.00 w Rabce-Zdrój na ulicy Poniatowskiego.

Jak ustalono, 57-latka szła lewą stroną jezdni, kiedy nagle z naprzeciwka nadjechał motocykl typu cross (prawdopodobnie Ktm) i potrącił kobietę. Mężczyzna spadł z pojazdu, a motocykl się przewrócił. Jednak ten szybko wstał i odjechał nie udzielając pomocy poszkodowanej. 57-latką zajęli się przechodnie, a następnie  została przewieziona do szpitala. Na całe zdarzenie najechał drugi motocyklista, który widząc co się dzieje również odjechał.

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku i ustalają kierującego. W chwili zdarzenia kierowca ubrany był w czarny kombinezon i pomarańczowy kask. Motocykl był pomarańczowy i nie miał tablicy rejestracyjnej.

Jeżeli posiada ktoś jakiekolwiek informacje na temat sprawcy potrącenia, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Rabce-Zdrój pod numerem tel. 18 2676220.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij