Hat-trick Mateusza Firka

Fot. 2015.10.18 22:38 / news / czytano 1727 / opinie 0

Junior pokazał klasę - Wolski Lubań Maniowy pokonał po jego trzech bramkach Glinik Gorlice 3-1.

Pierwszy gol padł w 15 minucie. Basisty popędził prawą stroną, po czym zacentrował na 10 metr do Firka, który wbił piłkę do bramki. Drugi gol w 66 minucie także z podania Basisty, tym razem zagrał prostopadłe podanie do bohatera spotkania, a ten wygrał pojedynek biegowy z obrońcami i podwyższył na 2-0. Ostatnia bramka Firka to kopia poprzedniej akcji, tylko piłkę podawał Nowak. 

Bramka honorowa Glinika została strzelona po kontrataku oraz nieporozumieniu defensywy, które wykorzystał Grela i z bliska ulokował piłkę w siatce. 

 

Wolski Lubań Maniowy 3-1 (1-0) Glinik Gorlice

Bramki: 15', 66', 69' M. Firek - 90' Grela

Wolski Lubań: Świerad - Migacz, D.Firek, Górecki, Czubiak- Kołodziej (80-Jandura), M. Firek- Gołdyn (65-K. Kurnyta), S. Kurnyta, Karkula (58-Nowak) - Basisty.

 

Autor: Oprac. red.
Źródło: lubanmaniowy.futbolowo.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij