Naukowo i profesjonalnie

Fot. Archiwum szkoły 2013.03.11 11:37 / news / czytano 2258 / opinie 0

Eksperymenty, łamigłówki matematyczne, doświadczenia a także pokazy chemiczne – wszystko to podczas I Festiwalu Nauki, który odbył się 4 marca w Krościenku.

Pierwszy raz w historii krościeńskiego gimnazjum Klub Młodych Naukowców przygotował i prezentował ciekawostki z dziedziny chemii, geografii, matematyki i biologii. Na „I Festiwal Nauki” uczniowie gimnazjum zaprosili swoich młodszych kolegów ze Szkół Podstawowych. Połączenie nauki z zabawą i zgłębianie wiedzy z przedmiotów matematyczno – przyrodniczych przyniosło moc atrakcji i zadowolenia.

Zwieńczeniem spotkania był Eksperyment Łańcuchowy przygotowany przez zaproszonych gości – studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego z Krakowa. Jak zapowiadają organizatorzy i pomysłodawcy Festiwal Nauki na stałe zostanie wpisany do szkolnego kalendarza imprez.

 

Autor filmu: Piotr Krążek

Autor: Oprac. red.
Źródło: Publiczne Gimnazjum w Krościenku n.D
Zdjęcia: Archiwum szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij