Nieprawidłowe parkowanie w miejscowości Hałuszowa - zaproszenie na debatę

Fot. 2019.10.22 14:54 / news / czytano 764 / opinie 0

Komendant Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem oraz Wójt Gminy Krościenko nad Dunajcem zapraszają wszystkich zainteresowanych na debatę społeczną, która odbędzie się  w dniu 29 października 2019 roku o godzinie 15.30 w sali budynku Urzędu Gminy w Krościenku ul. Rynek 35.

Temat debaty: „Nieprawidłowe parkowanie w miejscowości Hałuszowa na skrzyżowaniu drogi gminnej z drogą powiatową - „Przełęcz Osice””.

Debata skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych problemem parkowania w rejonie skrzyżowania drogi gminnej z drogą powiatową - „Przełęcz Osice”. Spotkanie będzie doskonałą okazją do wymiany spostrzeżeń oraz wyrażenia swojej opinii i przedstawienia swoich propozycji dla rozwiązania problemu.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij