Niezgoda apeluje o pomoc

Fot. 2015.01.14 09:50 / news / czytano 5878 / opinie 2

Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica Grzegorz Niezgoda opublikował na Facebooku prośbę o pomoc w poszukiwaniu motocrossowców, którzy połamali nogi narciarzowi z Krościenka n.D.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór, w dolnej części trasy narciarskiej na Palenicy. Dwóch mężczyzn wjechało na nią motorami crossowymi, a jeden zderzył się z narciarzem łamiąc mu obie nogi. Sprawcy uciekli z miejsca wypadku.
 
We wpisie burmistrza czytamy: - Codziennie monitoruję na Komisariacie Policji w Krościenku nad Dunajcem postęp w poszukiwaniach sprawców. Apeluję do wszystkich którzy mogą pomóc w zidentyfikowaniu sprawców o kontakt zapewniając zupełną anonimowość. Musimy wyjaśnić tą bulwersującą sprawę bo nie można dopuścić aby Szczawnica była kojarzona z takimi aktami głupoty!
Autor: Oprac. red.
Źródło: Facebook
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

TURYSTA2015.01.26 00:01
TRAGEDIA NIE PRZYJADA TU GOSCIE WAM CALA POLSKA WIE
***2015.01.17 20:01
Pochwała dla Pana Burmistrza.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij