Nowe terminy osiedlowych spotkań wyborczych

Fot. 2015.03.31 07:46 / news / czytano 1922 / opinie 0

Przewidziane na 20 marca br. spotkania wyborcze w Osiedlach Szczawnica Wyżna, Centrum oraz Niżna nie odbyły się z powodu zbyt małej frekwencji uczestniczących w nich mieszkańców.

Burmistrz Szczawnicy informuje, że ponowny termin spotkania dla osiedla Szczawnica Centrum przewidziany jest na 10 kwietnia na godzinę 19.00 w Szkole Podstawowej Nr 1, w Szczawnicy Wyżnej - 16 kwietnia, godzina 18.00 w remizie OSP w Szczawnicy. Mieszkańców osiedla Szczawnica Niżna zaprasza na 17 kwietnia na godzinę 19.00 do Publicznego Gimnazjum w Szczawnicy. 
 
W programie zebrań przewidziany jest m.in. wybór Przewodniczącego Zarządu Osiedla, członków zarządu oraz wystąpienie burmistrza.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij