7 Międzynarodowy Masowy Bieg - Pieniny 2013

Fot. 2013.09.03 13:57 / news / czytano 2535 / opinie 0

Fundacja Dzieci Pienin zaprasza 12. września br. na Siódmy Międzynarodowy Masowy Bieg - Pieniny 2013. Zapisy przyjmowane będą do 10. września.

W tym roku projekt ten realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, ze środków własnych oraz przekazanych przez współorganizatorów i sponsorów. 
 
Ma ona na celu propagowanie biegu wśród dzieci i młodzieży oraz stworzenie im warunków do sportowej rywalizacji w niepowtarzalnym plenerze pienińskim.
 
Do udziału w naszej imprezie zapraszamy reprezentacje składające się z uczniów szkół podstawowych (rocznik 2001 i młodsi), szkół gimnazjalnych (rocznik 1998 i młodsi) i ponadgimnazjalnych (rocznik 1994 i młodsi). Szczegóły dotyczące imprezy podajemy w regulaminie.
 
Bieg rozegrany zostanie dnia 12 września 2013 r. na drogach  w gminie Czorsztyn. Początek imprezy o godzinie 9.00 w amfiteatrze przy stadionie LKS Maniowy.Prosimy o zgłoszenia udziału:  osobiście, pocztą lub pocztą elektroniczną (e-mail: fdp@fdp.net.pl) lub fundacja@fdp.net.pl w terminie do dnia 10 września do godz. 14.00.  
 
Mamy nadzieję, że proponowany bieg dostarczy uczestnikom wielu emocji sportowych oraz pozwoli uczestniczącej w nim młodzieży poznać wielu nowych kolegów i nawiązać przyjaźnie.Gorąco zapraszamy reprezentacje szkół, klubów i organizacji oraz wszystkich chętnych do udziału w naszym biegu, który na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń sportowych naszego powiatu. 
 
Ze sportowym pozdrowieniem, 
Zarząd Fundacji
 
Autor: Oprac. red.
Źródło: Fundacja Dzieci Pienin
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij