Nowy plac zabaw dla dzieci

Fot. UG Krościenko 2017.12.29 16:27 / news / czytano 1010 / opinie 0

Przy Punkcie przedszkolnym w Szkole Podstawowej nr 2 w Krościenku n.D został zmodernizowany plac zabaw w ramach realizacji projektu pn. „Podniesienie jakości i zwiększenie dostępności edukacji w zakresie wychowania przedszkolnego w Gminie Krościenko nad Dunajcem”.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego programu operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

W ramach inwestycji zostały zainstalowane na placu nowe urządzenia: 2 urządzenia wielofunkcyjne, huśtawka, karuzela, sprężynowce;  ogrodzenie oraz wykonana została bezpieczna nawierzchnia. Koszt inwestycji wyniósł 153.023,25 zł, z czego 63.560,00 zł stanowi dofinansowanie we środków EFS oraz 89.463,25 zł środki własne Gminy.

W ramach środków własnych Gminy, zostały również zmodernizowane schody i zamontowane pochwyty na schodach oraz wymieniono drzwi wejściowe do Punktu przedszkolnego. Koszt inwestycji wyniósł 21.000,00 zł.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Krościenko n.D
Zdjęcia: UG Krościenko
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij