Są pieniądze na remont ulicy Maćka zza Ławy w Szczawnicy

Fot. 2014.09.13 08:44 / news / czytano 2637 / opinie 0

Szczawnica otrzymała środki finansowe w ramach promesy na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Niebawem ruszy odbudowa zapadniętej kanalizacji deszczowej na długości 400 metrów z przykanalikami i studniami ściekowymi wraz z odbudową nawierzchni na ulicy Maćka zza Ławy.

- Jesteśmy w stanie w przypadku tej inwestycji dotrzymać wszelkich narzuconych terminów tj. podpisać umowę z wykonawcą do 22 września, oraz wykonać zadanie do końca listopada br. Górny odcinek tej ulicy stanowi ciągły problem przy gwałtownych opadach zarówno dla miasta, które już kilkakrotnie musiało poprawiać nawierzchnię, jak i dla samych mieszkańców, którzy w pewnych okresach nie mogli dojechać do swoich gospodarstw – mówi Grzegorz Niezgoda.
 
Przetarg na wykonanie inwestycji został ogłoszony 4 września br., a potencjalni wykonawcy mogą składać swoje oferty do dnia 19 września do godziny 11.00. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na odbudowie kanalizacji deszczowej na długości 400 mb z przykanalikami i studniami ściekowymi wraz z odbudową nawierzchni. Przebudowana droga będzie zrealizowana z płyt drogowych i częściowo z kostki betonowej.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij