O bezpieczeństwie w górach w Sromowcach-Kąty

Fot. 2014.08.29 10:19 / news / czytano 2320 / opinie 0

30. sierpnia 2014 roku o godzinie 10:00 w Sromowcach – Kąty na przystani flisackiej funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu wraz z Pienińskim Parkiem Narodowego organizują akcję informacyjną „Bezpieczeństwo w górach”. 

W ramach tej akcji policjanci wraz ze strażnikami udzielać będą wszelkich porad i informacji na temat bezpiecznego poruszania się na szlakach turystycznych. Celem akcji jest również wpływ na zwiększenie bezpieczeństwa osobom odpoczywającym w górach. Policjanci przypominać będą o zakazie poruszania się pojazdami silnikowymi na terenie Parków Narodowych oraz o grożących konsekwencjach.
 
Organizatorzy zaznaczają, że w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych termin działań może ulec zmianie.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij