Od dzisiaj zakaz wynajmu noclegów dla turystów

2020.03.14 16:39 / news / czytano 2866 / opinie 0

Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie wprowadzenia stanu zagrożenia epidemiologicznego na terenie Polski oznacza zakaz wynajmu miejsc noclegowych dla turystów. Zakaz obowiązuje od 14 marca do odwołania.

Rozporządzenie z dnia 13 marca mówi o tym, że aż do odwołania pensjonaty, hotele, jak i kwatery prywatne nie mogą przyjmować gości.
 
- Dotyczy to wszystkich wynajmujących. Obiekty, które mają obecnie gości, powinni zwrócić im pieniądze za dni, których od niedzieli nie wykorzystają i powinni gości poprosić o wyjazd - mówi Agata Wojtowicz z Tatrzańskiej Izby Gospodarczej. - Nie wolno nam wynajmować, bo taka kwarantanna to jedyna droga do zatrzymania tej epidemii.
Autor: Oprac. red.
Źródło: gazetakrakowska.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij