Okulistyczna pomoc dla najmłodszych

Fot. 2016.03.29 09:09 / news / czytano 1282 / opinie 0

W Szczawnicy rusza okulistyczna pomoc dla najmłodszych.

Jak informuje Urząd Miasta i Gminy Szczawnica porozumienie podpisane zostało pomiędzy Burmistrzem - Grzegorzem Niezgodą a Panem Maciejem Trojnarskim – miejscowym optykiem.

Porozumienie zakłada wykonanie przez firmę „Optyk Trojnarski” bezpłatnych okularów korekcyjnych wskazanym przez Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej dzieciom i młodzieży z terenu Szczawnicy, Szlachtowej i Jaworek, jak również przeprowadzenie bezpłatnego badania wzroku młodzieży powyżej 12 roku życia.

Burmistrz Miasta i Gminy zobowiązał się natomiast pokryć koszt przebadania najmłodszych dzieci przez lekarza okulistę. Jest to konieczne ze względu na fizjologię oka dzieci młodszych.

Burmistrz Szczawnicy serdecznie dziękuje Panu Maciejowi Trojnarskiemu za inicjatywę i bezinteresowny gest.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij