ZGK z Krościenka obsługuje nową śmieciarką

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2015.11.18 11:11 / news / czytano 3008 / opinie 0

Od dzisiaj Zakład Gospodarki Komunalnej z Krościenka n.D odbiera od mieszkańców śmieci nowo zakupionym używanym samochodem po generalnym remoncie.

Śmieciarka kosztowała ponad 147 tysięcy złotych (brutto), dostarczona została do Krościenka 6. listopada br. jednak musiała przejść generalny remont zabudowy. 

- Jest to samochód z 2005 roku, podwozie marki Renault, zabudowa niemieckiej firmy FAUN. Stary samochód przeznaczony zostanie do likwidacji, jednak przez kilka najbliższych miesięcy zatrzymamy go jako samochód awaryjny - mówi Grzegorz Szerszeń kierownik krościeńskiego ZGK.

Przypomnijmy. Podczas sierpniowej sesji rady gminy, radni zdecydowali, że zaplanowane 200 tysięcy złotych w budżecie na most pod Tylką przeznaczą na zakup samochodu do zbiórki odpadów komunalnych. Z pomysłem przesunięcia środków wystąpiła wtedy Komisja Oświaty, Kultury i Zdrowia Rady Gminy Krościenko n. D. Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij