Pechowy włamywacz z Krościenka

Fot. 2016.05.02 15:28 / news / czytano 1859 / opinie 0

W dniu 1 maja, tuż po godzinie 2.00, policjanci z Komisariatu Policji w Krościenku n/D otrzymali informację o włamaniu do jednego ze sklepów na terenie Szczawnicy. Sprawca, po wybiciu szyb w drzwiach sklepu, skradł z niego papierosy oraz bilon, powodując straty w wysokości 250 zł.

W wyniku szybkich działań policjantów z Krościenka sprawca włamania już po krótkim czasie został zatrzymany. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec Krościenka. Nadal posiadał przy sobie skradzione papierosy oraz część bilonu.

- Zainteresowanie policjantów wzbudził również rower, którym się poruszał, w związku z czym został on zabezpieczony. Jak się później okazało rower został skradziony na terenie Krościenka chwilę przed włamaniem. Właściciel oszacował wartość roweru na kwotę 1000 zł. - relacjonuje Jacek Bobak z nowotarskiej policji.

22-latkowi grozi teraz surowa kara - grzywna oraz nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij