PKL Palenica i karnawałowy konkurs na stoku

Fot. AS 2016.01.29 14:16 / news / czytano 2984 / opinie 0

W dniu 29 stycznia PKL Palenica w Szczawnicy zorganizowało na stoku karnawałowy konkurs dla dzieci.

Może w nim wziąć udział każde dziecko, które w tym dniu jeździ na nartach w przebraniu. Ponadto każdy z małych przebierańców otrzymuje 20% rabat na skipass. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na FB, gdyż zabawa ma bezpośredni związek z tym portalem społecznościowym.

W piątek 29 stycznia należy pojawić się na stoku w przebraniu, zrobić sobie zdjęcie, a następnie wkleić je na facebookowym profilu PKL Palenica. Trzy osoby, których zdjęcia zdobędą najwięcej polubień, otrzymają nagrody rzeczowe. Nagrodą główną jest całodniowy voucher na Palenicę. Konkurs trwa do 4 lutego. Wyniki zostaną ogłoszone w piątek 5 lutego.

Autor: AS
Zdjęcia: AS
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij